Teisipäev, 21.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

13:00

Labürindis 74 min, dir Caroline D'Hondt , Belgia

14:45

Need, kes hüppavad 81 min, dir Estephan Wagner, Moritz Siebert, Abou Bakar Sidibé, Taani

16:30

Mees, kes tuli tagasi 30 min, dir Mahdi Fleifel, Ühendkuningriik, Holland, Taani, Liibanon

Teekond Alepposse 21 min, dir Vesa Rajala, Juuso Lavonen, Soome

Linastusele järgneb debatt "Kelmid ja kangelased - kas inforägastikus on võimalik leida õige tee?" (modereerib Ethical links) 
18:30

Kuhjaga armastust 91 min, dir Alina Cyranek, Saksamaa

20:30

Püüelda kõrgustesse 90 min, dir Steven Dhoedt / Wooyoung Choi, Belgia, Lõuna-Korea

Ärasaatmine 13 min, dir Ivete Lucas, Patrick Bresnan, USA

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

13:30

Tuba majas 55 min, dir Catarina Alves Costa, Portugal

15:00

Onu Vasja 16 min, dir Robert Schulzmann, Saksamaa, Venemaa

Pomoori naised 26 min, dir Anna Katorina, Venemaa

16:00

Tähestiku värvid 80 min, dir Alastair Cole, Ühendkuningriik

12.00

Paari šokolaaditüki nimel 63 min, dir Vanessa Gauthier, Prantsusmaa

Kolmapäev, 22.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

17:30

Mustikavaimud 13 min, dir Astra Zoldnere, Läti

Teod 30 min, dir Grzegorz Szczepaniak, Poola

Turism! 52 min, dir Tonci Gacina, Horvaatia

20:00

Platvormil 65 min, dir Stefan Mihalachi, Prantsusmaa

Püha vesi 56 min, dir Olivier Jourdain, Belgia

10:00

Alzheimer: armastuslugu 16 min, dir Gabe Schimmel, Monica Petruzzelli, USA

Viimase tilgani 60 min, dir Shotaro Wake, Ühendkuningriik

11:45

Pulss 26 min, dir Robin Petré, Ungari, Portugal, Belgia

Jumala arm 43 min, dir Kristján Loðmfjörð, Poola, Island

13:30

Üks pikk retk 86 min, dir Andy Lawrence, Ühendkuningriik

15:30

Linefork 98 min, dir Vic Rawlings and Jeff Silva, USA

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

12:00

Lapsema 90 min, dir Yael Kipper, Ronen Zaretzky, Iisrael

14:00

Armastuse maa 78 min, dir Liivo Niglas, Eesti

16:00

Läbi vepslaste maa: 50 aastat hiljem 55 min, dir Indrek Jääts, Maido Selgmäe, Eesti

Neljapäev, 23.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

21:30

Uue riigi ehitajad 71 min, dir Antony Butts, Prantsusmaa

19:45

Kohtumiseni Tšetšeenias 69 min, dir Alexander Kvatashidze, Gruusia, Eesti, Prantsusmaa, Saksamaa

18:15

Looduses 67 min, dir Christopher Daley, Belgia

14:30

Lahing saatanaga 75 min, dir Konrad Szolajski, Poola

13:00

Altimir 18 min, dir Kay Hannahan, USA

Liivamehed 15 min, dir Tal Amiran, Ühendkuningriik

Vastupidavuse varjud 22 min, dir Diego Scarponi, Itaalia

11:30

Siberi ujuvhaigla 65 min, dir Tatyana Soboleva, Venemaa

10:00

Faber navalis 30 min, dir Maurizio Borriello, Itaalia

Voolavad veed 23 min, dir Diego Zon, Brasiilia

16:30

Tugevalt veeredes 75 min, dir Marianela Vega, Peruu

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

16:00

Nicobar, pikk tee... 60 min, dir Richa Hushing (Director) & Rrivu Laha (Associate Director), India

14:00

Samaaria mees 26 min, dir Maria Aua, Eesti

Valentina 51 min, dir Maximilian Feldmann, Saksamaa

12:00

Arlette. Julgus on jõud 85 min, dir Florian Hoffmann, Šveits, Saksamaa

Special program

Eest Rahva Muuseum, Seminariruum A-IV

16:00

Väärtusmäng 90 min

18:00
Lapsabieludest rääkiva filmi “Lapsema” erilinastus. Pärast filmi saab sel teemal mõtteid mõlgutada Kristi Ockbaga (MTÜ Mondo), kes on tegelenud lapsabielude teemaga Jeemenis. Korraldaja: MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud. Üritus on tasuta!

Lapsema 90 min, dir Yael Kipper, Ronen Zaretzky, Iisrael

Reede, 24.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

20:30

Elektro-ookean 52 min, dir Philippe Orreindy, Prantsusmaa

10:00

Vaimude võimalikkus 72 min, dir Mattijs van de Por, Holland

11:30

Äraelamine kuival aastaajal 35 min, dir Ines Ponte, Angola, Ühendkuningriik, Portugal

Tõe eest peitu ei poe 29 min, dir A.a.v. Amasi, Ühendkuningriik

13:00

Objekt 15 min, dir Paulina Skibinska, Poola

Siin ei sure keegi 23 min, dir Simon Panay, Prantsusmaa

Coal India 45 min, dir Felix Röben, Ajay Koli, Saksamaa

18:30

Häiritud normaalsus 97 min, dir Christian Sønderby Jepsen, Taani

17:00

Lõimumine Inch'Allah 59 min, dir Pablo Munoz Gomez, Belgia

15:00

Nõbu Madenn 72 min, dir Gregoire Thoby, Prantsusmaa

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

16:00

Arktika superstaar 72 min, dir Simen Braathen, Norra

14:00

Statement Too 37 min, dir Joern Utkilen, Norra

Roza laul 45 min, dir Lowri Rees, Norra

12:00

Perm-36. Mõtisklus 100 min, dir Sergei Kachkin, Venemaa

Special program

Eesti Rahva Muuseum

18:15

Lähis-Ida toidutöötuba

Erinevate Tubade Klubi

22:00

Maailmafilmi järelpidu

Laupäev, 25.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

20:00

Mr. Gaga 100 min, dir Tomer Heymann, Iisrael, Rootsi, Saksamaa, Holland

12:00

Vivian, Vivian 54 min, dir Ingrid Kamerling, Holland

13:30

Elu Fukushimas poolestusajal 61 min, dir Mark Olexa, Francesca Scalisi, Šveits

15:00

Kanaarilinnud 78 min, dir Jari Kokko, Soome

16:45

Hingemaa 69 min, dir Erik Norkroos, Kullar Viimne, Eesti

18:15

Eesseisev elu 76 min, dir Claudio Capanna, Belgia