,

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater (Lai 37)

12.00

Analooginimesed digiajastul 13 min, dir Keith Walsh, Iirimaa

Inimene Kuul 60 min, dir Giuliano Ricci , Itaalia

14.00

Valge korsten 24 min, dir Jani Peltonen, Soome

Betooniarmastus 85 min, dir Maurizius Staerkle-Drux, Saksamaa, Šveits

16.30

Xenos 12 min, dir Mahdi Fleifel , Ühendkuningriik, Kreeka, Taani

Kamtšatka - viharavi 44 min, dir Julia Mironova, Venemaa

10.00

Õpetaja ja Divino 85 min, dir Tiago Campos, Brasiilia

12.00

Kalad või meie? 58 min, dir Maciej Glowinski, Poola

14.30

Iraani ninjad 30 min, dir Marjan Riahi, Iraan

Räsida saanud kõrvadega poisid 78 min, dir Nima Shayeghi, Iraan, Suurbritannia

17.00

Kora 70 min, dir Jorge Carvalho, Portugal

19.00

Elasid kord... 82 min, dir Kazim Öz , Türgi

21.00

Elu aspergeriga 4 min, dir Jaime Ekkens, Ameerika Ühendriigid

Otsin sõpra 19 min, dir Karma Gava, Alvise Morato, Itaalia, Jaapan

Hikikomori, vaikust kuulates 52 min , dir Dorothée Lorang and David Beautru, Prantsusmaa

10.00

Koti superstaarid 75 min, dir Anuj Adlakha ja Farha Alam, India

12.00

Seal, kust mind ei leita 16 min, dir Arjun Talwar , Poola

Müürilood 40 min, dir Shashwati Talukdar, India

14.30

Esilinastus: Prohvet 28 min, dir Mati Puss, Eesti

Vaimus ja ilmas 27 min, dir Karin Leivategija, Eesti, Suurbritannia

16.15

Mehed islamis – islam ja maskuliinsus 60 min, dir Nefise Özkal Lorentzen, Norra

17.45

Tsitadell 64 min, dir Rubén Guzmán , Argentiina, Prantsusmaa

19.30

Kärbeste vaikimine 90 min, dir Eliezer Arias, Venezuela

21.30

Salto Mortale 94 min, dir Guillaume Kozakiewiez , Prantsusmaa, Šveits

10.00

Põhja, udu sisse 50 min, dir Ariel Weisbrod, Neil Weisbrod, Norra, Iisrael

Ekspeditsioon Jeemen – 52 kraadi varjus 58 min, dir Mikael Strandberg, Jeemen, Rootsi

12.30

Ei saa muutuda selleks, kes sa juba oled 48 min, dir Sabine Kuentz , Prantsusmaa

14.30

Mustad lambad 16 min, dir Christian Cerami, Suurbritannia

Lihunikupoiss 49 min, dir Florian Geyer, Prantsusmaa

16.30

Valitseja 53 min, dir Shalva Shengeli, Gruusia

18.00

Femeni alasti sõda 65 min, dir Joseph Paris, Prantsusmaa

19.30

Salóme 58 min, dir Yrsa Roca Fannberg , Island, Hispaania, Rootsi

21.00

Õnnelikult elu lõpuni 83 min, dir Tatjana Božić, Holland, Horvaatia

10.00

Tengrela päevik 43 min, dir Victorien Vialar , Prantsusmaa, Burkina Faso

11.15

Kaotatud asjad 26 min, dir Susanne Malorny , Portugal

Ilma puhkepauside ja nädalalõppudeta 26 min, dir Mihhail Železnikov, Venemaa

13.30

Iga vihmapiisk langeb koos ingliga 75 min, dir Christian Suhr, Taani

15.30

Hulluse jäljed 100 min, dir Joris Lachaise , Prantsusmaa

18.00

Savimehed 10 min, dir Luis Abraham González Rocha, Mehhiko

Lille laul 61 min, dir Jacques Dochamps, José Gualinga, Belgia, Ekvador

20.00

Mänguseis 85 min, dir Steven Dhoedt , Belgia

22.00

Icaros 71 min, dir Georgina Barreiro, Argentiina

11.00

Alaska 57 min , dir 57 min 20 sek, Saksamaa

12.30

Esilinastus: Le Pays 14 min, dir Pierre Schlesser, Belgia

Võib-olla pimedus 26 min, dir Juliette Joffé, Prantsusmaa, Belgia

14.30

Tuulekuningad ja elektrikuningannad 56 min, dir Cedric Dupire, Gaspard Kuentz, Prantsusmaa

16.00

Vabadust ei saa peatada 83 min, dir Inga Lizengevic , Saksamaa, Poola

18.00

Yarmouki noored 78 min, dir Axel Salvatori-Sinz, Prantsusmaa

20.00
FESTIVALI LÕPETAMINE

Tantsud Mariaga 75 min, dir Ivan Gergolet, Itaalia, Argentina, Sloveenia

Eriprogramm: Lähenemised visuaalsele antropoloogiale

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja (J. Kuperjanovi 9)

12.00

Kahe vahel - Etioopia afarid 37 min, dir Frode Storaas, Rolf Scott, Getachew Kassa , Norra

Kastom Twelve – Rennelli ja Bellona saarte kunstnikud FOPA 2012-l 54 min, dir Jari Kupiainen, Soome

Kontekstis kuulamine 19 min, dir John Grzinich, Läti

10.00

Mesi 39 min, dir Adelina Antónia, Martin Gruber, Miguel S. Hilario, Henriques Bino Job, Fatima Jose & Evaristo Quintas, Saksamaa

Kalanda – võsatarkus 62 min, dir Lorenzo Ferrarini, Suurbritannia

13.30

Kogedes surnute teekonda 45 min, dir Satoru Ito, Jaapan

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater (Lai 37)

15.00

Kadunud hõim: lugu Lutsi maarahvast 53 min, dir Indrek Jääts, Maido Selgmäe, Eesti

16.30

Projekt Loodus 79 min, dir David Bond , Ühendkuningriik

18.30

Ma olen endiselt katškanirakmi 120 min, dir Javier Corcuera, Peruu

21.00

C-minoori eripärad 14 min, dir J. Ollie Lucks, Max Bellamy , Uus-Meremaa

Gualdino üheksas elu 61 min, dir Filipe Araújo, Portugal

16.00

Suvisted Tammealusel 30 min, dir Rein Maran, Eesti

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater (Lai 37)

18.00 FESTIVALI AVAMINE
18.45

Teekond ussinuumajani 68 min, dir Liivo Niglas, Priit Tender, Eesti

20.30

Manakamana 118 min, dir Stephanie Spray ja Pacho Velez, USA

21.00 MAAILMAFILMI JÄRELPIDU 
Akadeemikute valik: Veljesto + Märten 30
LIVE: Sitimaan & Badass Yuki
DJ: EYS Veljesto + Maailmafilm
Pilet: 5/3 (festivali passi ja kaelakaardiga)