,

Põhiprogramm

Elektriteater / Tartu Uus Teater

12.00

Algoritmid 96 min, dir Ian McDonald, India

14.30

Wesnale ja Pralale 52 min, dir Cédric Larcin, Belgia

16.00

Lihtsalt üks inimene 23 min, dir Juan Alejandro Ramírez, Peruu

Tee – lugu elust ja surmast 75 min, dir Marc Isaacs, Suurbritannia

10.00

Nagu üks mees 39 min, dir Lamtur Tanlaka Kilian, Norra

Müra, mis toob raha 52 min, dir Konrad Pilot, Norra

12.00

Soolakasvatajad 52 min, dir Oliver Dickinson , Prantsusmaa, Ühendkuningriik

14.00

Kõnelused ühest abielust 25 min, dir Gil González, Mehhiko

Siin…see tähendab seal 73 min, dir Laura Capatana Juller , Rumeenia

16.30

Luigelaul 52 min, dir Aurélie Jolibert, Prantsusmaa

18.00

Po thi 34 min, dir Eisuke Yanagisawa, Vincenzo Della Ratta, Jaapan, Itaalia

Sama – India muslimi müstiline muusika 52 min, dir Shazia Khan, India

20.00

Tokyo Waka 63 min, dir John Haptas, Kristine Samuelson, Jaapan, USA

21.30

Elektrilised märgid 57 min, dir Alice Arnold, Ameerika Ühendriigid

10.00

Meie misjonärid 9 min, dir Martin Gruber, Saksamaa

Hääled tundrast - viimased jukagiirid 66 min, dir Edwin Trommelen, Holland

12.00

Rio 2016 28 min, dir Bianca Rotaru, rumeenia

Poneveži aeg 53 min, dir Yehonatan Indursky, Iisrael

14.30

Kui ma olin poiss, siis olin ma tüdruk 30 min, dir Ivana Todorovic, Serbia

... ja need, keda taga ei nuteta 62 min, dir Debalina, India

16.45

Ükski koht pole küllalt kaugel 82 min, dir Michelle Ibaven, Mehhiko

18.45

Tšellolood 75 min, dir Anne Schiltz, Luksemburg

20.30

Albert Cinema 50 min, dir Agnieszka Zwiefka, Poola

22.00

Puhastustuli 80 min, dir Rodrigo Reyes, Mehhiko

10.00

68 pereliiget 35 min, dir Ramesh Khadka, Manju Bhatta, Nepal

Naised ja vesi 65 min, dir Nocem Collado, Hispaania

12.30

Jumalad ja kuningad 87 min, dir Robin Blotnik, Ameerika Ühendriigid

15.00

Armastan sind pisarateni 28 min, dir Jari Kokko, Soome

24 ämbrit, 7 hiirt, 18 aastat 39 min, dir Marius Iacob, Rumeenia

16.45

Praktikum 18 min, dir Nataliia Mashtaler, Ukraina

Ühe hobuse kaks külge 34 min, dir Tatjana Soboljova, Venemaa

18.15

Dragan Wende 85 min, dir Dragan von Petrovic, Lena Müller , Saksamaa

20.15

See maailm pole meie 92 min, dir Mahdi Fleifel, Liibanon, Ühendkuningriik, AÜE, Taani, Palestiina

Eriprogramm

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja (J. Kuperjanovi 9)

10.00
In memoriam Juri Vella: filmida ja olla filmitav

Enne lund 29 min, dir Christian Vagt, Stephan Dudeck, Saksamaa

Laager Tjuitjahal / Metsakool 32 min, dir Olga Kornienko

Laager Tjuitjahal: 10 aastat hiljem , dir Olga Kornienko

Agani emanda teel 22 min, dir Olga Kornienko

Ohverdus 15 min, dir Olga Kornienko

Juri Vella maailm 58 min, dir Liivo Niglas, Eesti

Viimane monoloog 15 min, dir Olga Kornienko

10.00
Eesti spordidokumentaal

Sportlik sajand 20 min, dir Andres Sööt, Eesti

Vennaskond 20 min, dir Andres Sööt, Eesti

11.30

Heerosed 15 min, dir Peep Puks, Eesti

Tiim 58 min, dir Peep Puks, Hans Roosipuu, Eesti

14.00

F2nn , dir Steiv Silm, Eesti

Töö käib! , dir Taavi Arus, Eesti

10.00
Anastasia Lapsui ja Markku Lehmuskallio filmide retrospektiiv

Anna 55 min, dir Markku Lehmuskallio, Anastasia Lapsui

Seitse laulu tundrast 85 min, dir Markku Lehmuskallio ja Anastasia Lapsui

Jumala mõrsja 78 min, dir Markku Lehmuskallio ja Anastasia Lapsui

Pudana 84 min, dir Markku Lehmuskallio ja Anastasia Lapsui

Hääl tundrast 52 min, dir Jean Ehret

10.00

Koduvõi 21 min, dir Evgeny Aleksandrov, Elena Danilko, Venemaa

Kaks elu. Üks armastus 37 min, dir Jevgenia Martšenko , Venemaa

11.30

Lossimüüri all 54 min, dir David MacDougall, Austraalia

13.00

Krasna Malanka 52 min, dir Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk, Ukraina

15.00

Pabulad vaesusele 6 min, dir Vijay S. Jodha, Lõuna-Aafrika Vabariik, Taani

Pealik ja lõvid 46 min, dir Peter Biella, USA

16.30

Bois d’Arcy 24 min, dir Mehdi Benallal, Prantsusmaa

Dust Breeding 47 min, dir Sarah Vanagt, Belgia

18.30

Igrushki 59 min, dir Lina Luzyte , Leedu

20.00

Trenažöör 52 min, dir François-Xavier Drouet, Prantsusmaa

21.30

Süüdimõistetud patsient 90 min, dir Alejandro Solar Luna, Mehhiko

Põhiprogramm

Elektriteater / Tartu Uus Teater

18.00 Festivali avamine
18.45

Gesari lauliku lugu 82 min, dir Donagh Coleman, Lharitgso, Soome

21.00

Hea surm 58 min, dir Estephan Wagner, Taani

16.00

Blokaad 93 min, dir Igor Bezinović, Horvaatia

18.15

Tumma talve laps 21 min, dir Iiris Härmä, soome

Hindamine 49 min, dir Mischa Hedinger, Šveits

20.15

Eikellegimaa 29 min, dir Michael Graversen , Taani, Ühendkuningriik

Jooksime läbi rohu 34 min, dir Lucile Marie Remy, Belgia

22.15

Surematud Euroopa lõunatipus 75 min, dir Yiorgos Moustakis, Nikos Labot, Norra, Kreeka

17.30

Vaikne kaos 45 min, dir Antonio Spanò, Kongo Demokraatlik Vabariik, Itaalia

19.00

Sõja seadused 85 min, dir Luca Bellino, Silvia Luzi, Itaalia

21.00

Jumalik hääl 78 min, dir Francesco Costabile, Assunta Nugnes, Itaalia

15.00

Ultra Vennikased 28 min, dir Kullar Viimne, Eesti

Velosoofid 29 min, dir Jaan Tootsen, Eesti

16.30

Kelly 28 min, dir Andzei Matsukevits, Eesti

3,2,1 - Ilus hüpe 28 min, dir Mihkel Soe, Eesti

18.00

Mandinga ekspordiks: capoeira globaliseerumine 22 min, dir Ricardo Nascimento, Portugal

Veresport 31 min, dir Shivani Gupta, Gursimranjeet Khamba, Francis A. Lohrii, India

Breakin' Mumbai 33 min, dir Sumit Singh, Aakriti Kohli, Sandeep Kr. Singh, Gin Khan Siam and Shweta Ghosh, India

Spordimuuseum (Rüütli 15)

16.00

Peeter Simmi filmi "Eesti tennis 100" esitlus.

21.00 LUUPERIFESTIVAL 2014
Live: Lau Nau (FIN), Pastacas (FIN / EST),  Epifolium  (EST), Kaido Kirikmäe (EST)
Pilet: 7€/5€ (Maailmafilmi passiga)
21.00

Spordiklubi "Fööniks" esitleb – Maailmafilmi Spordipäev

Kavas: Hip-Aeroobika, capoeira, pallimängud ning spordiviktoriin.
Muusika eest hoolitsevad nii valitsevad kui ka endised spordimaailma tähed.
Pidu toimub kahel korrusel.

Pilet €5/3 (Maailmafilmi passi ja spordidressiga)