Pühapäev, 27.03

Eriprogramm: Kulinaarne kino

Tartu Uus Teater / Elektriteater

12:00

VAIMUTOIT 22 min, dir Luis Germanó, Hispaania

WASTECOOKING – ÄRA REOSTA, KOKKA! 82 min, dir Georg Misch, Austria

14:30

GASTRONOMAADID 19 min, dir Annebel Huijboom, Ühendkuningriik

PÜHENDUSEGA KOKAKUNST 87 min, dir Luis González, Andrea Gómez, Hispaania

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

17:00

MÄNGU LÕPP 79 min, dir Alba Sotorra, Hispaania

Esmaspäev, 28.03

Eriprogramm: Lähenemised visuaalsele antropoloogiale

Tartu Uus Teater / Elektriteater

14:00

LIIKUMINE ON ÕNNISTUS 27 min, dir Lana Askari, Ühendkuningriik

BRITINA SÜNDINUD HIINLASED 48 min, dir Andy Lawrence, Ühendkuningriik

11:00

SOLARIS 25 min, dir Pavel Borecký, Eesti

HEINAAEG 48 min, dir Jevgeni Aleksandrov, Jelena Danilko, Venemaa

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

16:00

AHELATE MURDMINE 107 min, dir Erminia Colucci, Ühendkuningriik, Austraalia, Itaalia

18:15

MAA HÄÄLED 100 min, dir Paul Wolffram, Uus-Meremaa

22:15

KALURITE KÕNELUSED 68 min, dir Chiara Bove Makiedo, Ühendkuningriik

20:30

KUUS PÕHJALA MEEST 26 min, dir Sakari Suuronen, Ühendkuningriik

ARHIPELAAG 41 min, dir Benjamin Huguet, Ühendkuningriik

Teisipäev, 29.03

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

10:00

JUURED 25 min, dir Felice Fornabaio, Itaalia

LAULDES MAA SÜGAVUSSE 43 min, dir Alex Campos García, Mehhiko, Hispaania

20:30

VÕIDETUD MAA 90 min, dir Christopher Pryor, Uus-Meremaa

14:30

HÜVASTI, AAFRIKA 85 min, dir Iiris Härmä, Soome

16:30

AIDA PORTREE 83 min, dir Antonio Gómez-Olea, Hispaania

18:30

MEIE METROPOL 88 min, dir Gautam Sonti, Usha Rao, India

12:00

ELEVANDI UNENÄGU 74 min, dir Kristof Bilsen, Ühendkuningriik, Belgia

Kolmapäev, 30.03

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

10:00

CIRCUS DEBERE BERHAN 12 min, dir Lukas Berger, Portugal, Saksamaa, Austria

… SEST MA EI OLE 21. SAJANDI GIACOMETTI 50 min, dir Tiago Pereira, Portugal

11:30

KESKÖÖPÄIKE 65 min, dir Javier Sobremazas, Hispaania

14:00

VILJATUD TEED 60 min, dir Arnaud Khayadjanian, Prantsusmaa

15:30

PUUDUV 72 min, dir Matthew Mishory, Rumeenia, Šveits, USA

17:30

PEATUNUD AEG 64 min, dir Natalia Bruschtein, Mehhiko

19:00

LAHINGUD 88 min, dir Isabelle Tollenaere, Belgia, Holland

21:00

JUMALIK ASUKOHT 99 min, dir Ulrike Franke, Michael Loeken, Saksamaa, Tšehhi

Neljapäev, 31.03

Põhiprogramm

10:00

KIBE ÕUN PUU OTSAST 30 min, dir Hana Kim, Saksamaa

SIIA MAHA JÄETUD, SIIN ADOPTEERITUD 39 min, dir Lucy Sheen, Ühendkuningriik

11:30

KAHE MAAILMA VAHEL 28 min, dir Liis Lepik, Eesti

#73 24 min, dir Rekeshi Shahbaz, Iraak

TUNNEL 24 min, dir Simon Safieh, Süüria

14:30

KUULUS AHMEDABADIS 30 min, dir Hardik Mehta, India

JERUUSALEMMA POKSIKLUBI 71 min, dir Helen Yanovsky, Iisrael

17:00

JÄRVE TÜTAR 87 min, dir Ernesto Cabellos Damián, Peruu

19:00

SEE EI OLE UNELAUL 75 min, dir Helen Simon, Saksamaa

21:00

KÕIK, MIS ALLES JÄÄB 59 min, dir Kineret Hay-Gillor , Iisrael

22:30

MAAILMALÕPP 40 min, dir Monika Pawluczuk, Poola

Reede, 01.04

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

15:30

MAJAVALVUR 26 min, dir Ingel Vaikla, Eesti

DEKORATSIOONIVAHETUS 51 min, dir Gaëlle Boucand, Prantsusmaa

11:45

KIHNIÖ 53 min, dir Saija Mäki-Nevala, Soome

14:00

PALJUDE PALEEDE MAA 61 min, dir Adam James Smith, Song Ting, Hiina

10:00

TÖÖSTUSREVOLUTSIOON 73 min, dir Tiago Hespanha and Frederico Lobo, Portugal

17:30

MU ÜLEJÄÄNUD DAAMID 55 min, dir CHOU Tung-Yen, Taiwan

19:00

GAZELLE – KÜSIMUS ARMASTUSEST 94 min, dir Cesar Terranova, Brasiilia

21:00

HOMME POLE MEID SIIN 84 min, dir Adam Weber, Jimmy Goldblum , USA

Genialistide Klubi

22:00 MAAILMAFILMI JÄRELPIDU: MAAILMAMUUSIKAT: DJd MAKI ja MAKHAK

Muusikat mängivad MAKI ja MAKHAK. Kõlab eklektiline rütmivalik maailma eri nurkadest - naerusuine Jamaika muusika kui ka sügavam sagedus idast, pehmed kulgemised ja robootilised elektronvõnked. Saab nutmiseni tantsida kui ka silmad kinni mööda heliteid liuelda.

Muusikat siitnurgast Jamaikalt
King Tubby – Mafia Dub https://youtu.be/RbZ7WOiMF4c
ja sealtnurgast Türgist
Tabanvay – Icelim https://youtu.be/aqqplUA2A8U

Sissepääs tasuta.

Laupäev, 02.04

Põhiprogramm

Tartu Uus Teater / Elektriteater

13:30

SEAL, KUS ON ROHELISEMAD KÜNKAD 78 min, dir Oliver Dickinson, Prantsusmaa

15:30

ÜLE MÕISTUSE KÄIVALT PIME 59 min, dir Pål Winsents, Norra

17:00

PEREKONNA KULLAKAEVANDUS 78 min, dir Robbie Fraser, Ühendkuningriik

19:00

OKSJONIMAJA: LUGU KAHEST VENNAST 85 min, dir Ed Owles, Ühendkuningriik

21:30

MIDA LÄHEMALE ME JÕUAME 88 min, dir Karen Guthrie, Ühendkuningriik

11:00

KÜLALISED 61 min, dir Andrei Kutsila, Valgevene, Poola