Linnatundra

“Linnatundra” on vaatlusdokumentaal kodutusest ja usust. Väga suur Monica-nimeline lumetorm jõuab 2010. aasta detsembris Tallinna ja võttegrupp külastab puudust kannatavatele inimestele avatud supikööki. Film üritab jälgida jõulupühade ajal toimuvat ja dokumenteerida, kuidas inimesed tormiga hakkama saavad.
Robi Uppin, Maria Kivirand


Robi Uppin
Robi Uppin sündis 1978. aastal Tallinnas. Ta kolis kümneaastasena Rootsi. Seal hakkasid teda huvitama filmid, telekamängud ja elektrooniline muusika. 2005. aastal läks ta Jaapanisse Tokyosse, et kohaliku keelt ja kultuuri tundma õppida. 2006. aastal alustas ta õpinguid Balti Filmi- ja Meediakoolis audiovisuaalse meedia erialal ning 2011. aastal jätkas õpinguid TV ja dokumentaalfilmi erialal magistriõppes. Ta on loonud ja kujundanud mitme lühidokumentaal- ja ulmefilmi heli ning kirjutanud elektroonilist muusikat.

Maria Kivirand
Maria Kivirand sündis 1986. aastal Tallinnas. Keskkooli ajal hakkas ta muusikat ja teatrikunsti õppima ning sai sealt inspiratsiooni, et minna õppima filmitegemist. 2005. aastal läks ta Hispaaniasse, et kohalikku keelt ja kultuuri tundma õppida. 2006. aastal naasis ta Eestisse, et minna õppima filmi ja meediat. Ta lõpetas Balti Filmi- ja Meediakooli bakalaureusekraadiga audiovisuaalmeedia erialal ja õpib nüüd TV ja dokumentaalfilmi magistriõppes. Ta on olnud mitme lühidokumentaal- ja ulmefilmi produtsent, režissöör ja monteerija.